Kroužky

Máme pro vaše děti velký výběr odpoledních kroužků. I proto, abyste své děti nemuseli vyzvedávat a sami je na nějaké kroužky vozit. Když si dítě odpoledne vyzvednete, můžete už trávit čas jen spolu.

Předškolní příprava a přechod do vybraných základních škol

Dětem, které se připravují k zápisu do základní školy, se speciálně věnujeme. Připravujeme je na zápis i na případné výběrové řízení. Naše děti od nás pokračují do různých typů základních škol – odchází do českých státních i soukromých škol, mezinárodních škol, dvojjazyčných škol, malých komunitních nebo rodičovských škol – a nás těší, že se naše děti dostávají i do škol s velmi výrazným převisem poptávky nad nabídkou (jako např. NOVÝ PORG).

Pro rodiče těchto dětí nabízíme i speciální servis v podobě společných návštěv některých vybraných státních i soukromých základních škol. Ve školách jsou nám v domluvených termínech k dispozici zástupci škol i učitelé a naši rodiče se mohou zeptat na vše, co je zajímá. Pro výběr školy pro vás máme připraveny i detailní informace o těchto základních školách a jsme připraveni zájemcům i zprostředkovat kontakt s rodiči dětí, které tyto školy už navštěvují.