Cloud

O nás

Img

Kvalitní předškolní vzdělání!

Vize a hodnoty TETTY

 • Naše poslání

  V TETTY se snažíme poskytnout dětem a jejich rodinám kvalitní předškolní vzdělávání. Věříme, že kromě tradičních znalostí je důležité rozvíjet kompetence jako logické myšlení, schopnost komunikace, empatie a rychlé adaptace na měnící se podmínky.

 • Naše vize

  Individuální přístup - Chápeme, že každé dítě je jedinečné. Proto podporujeme individuální přístup a učení šité na míru, umožňujeme dítěti objevit a rozvíjet své silné stránky vlastním tempem. S kolegy neustále sledujeme pokrok a potřeby každého dítěte a vždy zajistíme, aby každý člen týmu rozuměl a podporoval jednotlivé děti podle jejich aktuálních potřeb.

 • Naše hodnoty

  Harmonie mezi domovem a školkou - Věříme v důležitost souladu mezi domácím prostředím a školkou. Proto v TETTY hledáme rodiny, které sdílí naše hodnoty a pohledy na vzdělávání a život.

Důvěra, vstřícnost a otevřenost.

Náš tým

15

img

let zkušeností

50

img

školáčků celkem

14

img

personálu

3

img

třídy

Jak to vlastně začalo?

Historie školky TETTY

Mateřská školka TETTY byla založena v roce 1999 jako jedna z prvních školek v České republice, kde se vyučovalo v angličtině. V roce 2009 jsme ji převzali těsně před bankrotem a restartovali.

Naším cílem bylo poskytnout dětem optimální předškolní vzdělávání v dvojjazyčném prostředí (anglicko-českém) a podporovat jejich celkový rozvoj. S důrazem na vzdělávání v obou jazycích chceme, aby děti měly rovnocenné možnosti a vyhlídky pro úspěšný výběr svého dalšího studia. Odcházející žáci z TETTY dosahují vynikajících výsledků v angličtině a češtině, a jsou úspěšně přijímáni do škol s náročnými přijímacími řízeními. Každoroční úspěchy na náročných zápisech do základních škol potvrzují, že náš směr a strategie fungují.

Co o nás říkají naši kamarádi?

Jak nás vidí ostatní?

Reference spolupracujícíh organizací a rodičů

 • img
  Sanae, mum of Hisashi

  Dear Tetty, the last day has finally come. Thank you very much for your kindness. My son Hisashi has grown so much with you! I was always amazed by your child assessment how observant it was. Tetty’s teachers are very kind and reliable so I could always leave my son at ease. Hisashi is going to Japanese school from April but he will be back to Tetty in July for your amazing summer program!

Petra Studecka
Petra Studecka
7 May 2024
Nejlepší školka jakou si pro dítě můžete přát. Jsem matkou 3 dětí a vyzkoušeli jsme několik školek v průběhu posledních 15 let vč. mezinárodních. Všechny ale byly oproti této školce jen "hlídáním" dětí. Ve školce Tetty se pořád něco děje. Program je nabitý každý den na maximum. Aktivní děti jsou tu vítané a dostávají odpovědi na všechny otázky. Angličtina je zde na vysoké úrovni. Český program je výborný. Děti tráví hodně času venku. Školka má mnoho kroužků a aktivit. Nechybí ani přespávačky, školka v přírodě a skvělý letní program orientovaný každý týden na jiné téma. Vašík chodí do této školky moc rád.
Tereza Bacova
Tereza Bacova
17 April 2024
Dobrý den se školkou spolupracujeme již dlouhou dobu. Mají úžasné vedení paní Tereza je člověk na správném místě. Lektoři jsou empatyčtí a milují děti. Školka nabízí dětem širokou škálu vyžití,jako plavání, horolezecká stěna, jízda na koních. Děti jsou nadšené. Domluva vždy perfektní ❤️. Velice doporučuji. Zde jsou děti v těch pravých rukou.
Daniel Krýcha
Daniel Krýcha
16 April 2024
Fantastic school - the building is well equipped and the massive garden offers plenty of space for outside play. They put a LOT of effort into the programme and they give regular updates via Twigsee. They are closed on school holidays but offer summer programme. The teachers and the head teacher are very friendly and approachable. Teacher to kids ratio is very good. They are open 8-17 which is very convenient. Not all the teachers are native speakers which some might see as a downside. The food follows typical Czech cuisine and therefore it's not very modern - but they don't allow sweets which I see as a big plus. We're very happy that we placed our 2yo daughter here and she is looking forward to going to school every day!
Dominika Knápková
Dominika Knápková
1 April 2024
Ve školce Tetty lektoruji kroužek baby juda již od roku 2016 a to vlastně asi mluví za vše 😊 Místo, kde se pokaždé cítím opravdu moc příjemně a děti to tam milují. Bydlet trošku blíž, moje děti navštěvují jednoznačně Tetty také 🤩
Miroslav Zahorec
Miroslav Zahorec
26 March 2024
Máme syna Peťu ve školce TETTY od jeho dvou let. TETTY jsou pro nás místo, kde Peťa (nyní 6,5 let) prošel obdobím dětských her, seznamováním se s novými kamarády, výukou skvělých lektorů a lektorek do svého předškolního světa, kdy s radostí hlásí, jaké úkoly už zvládá ve své předškolní třídě plnit. TETTY pojí zábavu a výuku v dvojjazyčném programu se zajímavými kroužky, výlety, návštěvami muzeí a divadel, školami v přírodě, přespávačkami a také tématickými dny zaměřenými na české a anglické reálie krásně dohromady. Bonusem pro nás pak je letní program školky, kdy děti mohou využít tematických letních táborů, které si náš syn zamiloval. Díky TETTÁM si s Peťou užíváme jeho školkové období na maximum. Děkujeme TETTY
Jana Stachova
Jana Stachova
11 March 2024
Se školkou spolupracuji už 12 let jako fotografka. Kdybych se rozhodovala pro školku pro svoje děti, moje volba by byla jasná ! Vždy jsem se setkala s naprostou profesionalitou a pozitivním přístupem. Ve školce vždy vládne dobrá atmosféra. Děti mají neustále různorodné, kreativní aktivity a do školky chodí očividně rádi :-)
Eva Hochmeister
Eva Hochmeister
4 January 2023
Skvělá školka, kam se dcera těší a já mám jistotu, že je v dobrých rukou. Každý den mají spoustu aktivit, učitelé se dětem aktivně věnují a nám rodičům posílají popis dne a fotky přes Twigsee aplikaci. Na školku navazuje škola Global Minded, kam chodí starší synové a jsme také velmi spokojeni:-)
Anvar Gurban
Anvar Gurban
11 February 2021
Amazing school. Tetty is like a big family. Strongly recommend to anyone who is looking for a kindergarten that can fully trust
JINUK SONG
JINUK SONG
20 January 2020
Good pre-school

Sdělte nám vaše pocity.

Budeme rádi i za váš názor