Cloud

Kariéra

Img

Kdo jsme?

Jsme soukromá česko-anglická mateřská škola a sídlíme na Praze 6. A to už 15 let. Průběžně v našich řadách vítáme nové kolegy.

Ti stávající o nás říkají, že jsme neškola, která hledá neučitele. Zakládáme si na tom, aby u nás byli lidé vystudovaní, znalí světa a všestranní. Obklopujeme se lidmi inteligentními, stalentem, životní radostí a přesahem na více úrovních. Lidmi, kteří , co chtějí a s vášní pomáhají najít našim dětem právě jejich cestu. 

Práce u nás má obrovský smysl a dopad na společnost a její budoucnost. Vždy budeš mít veliký prostor uplatnit něco ze sebe. Motivovat, podpořit, sám zažít a jít příkladem.  

Jsou u nás učitelé, kteří už něco zkusili a práce a příležitostí u nás si opravdu váží a my si vážíme jich. Nadchla tě představa, že tady budeš s námi? 

Co ti nabízíme?

  • Podmínky spolupráce umíme přizpůsobit tvým potřebám ku spokojenosti tvé, naší, a samozřejmě dětí a rodičů. 
  • Náš třídní učitel si vydělá průměrně 45-50 000 Kč čistého měsíčně. Navíc dostaneš pracovní notebook a nabídneme ti místo v naší školce pro vlastní dítě. 

·                Vždy máme k dispozici dobrou kávu, čaj, i vynikající čokoládu, vybavíme Tě nejkrásnějšími přezůvkami a termohrnečkem na horké nápoje. 😊

·        

·       Rádi s našimi lidmi pracujeme tak, aby byli šťastní, věděli, že jsou pro nás a děti důležití, a posouvali se na osobní i profesní úrovni. Podpoříme tě v osobním rozvoji, práci na sobě sama, a to v oblastech komunikace, respektujícího přístupu, bilingvního vzdělávání, nebo leadershipu. Realizujeme i zahraniční stáže a můžeš také sám/sama navrhnout, v jaké oblasti chceš růst. Potěší nás, když budeme moct pomoci

Teď něco k organizaci…

·       Výukový program probíhá vždy od 8:30 do 14:30. Školka je otevřena od 7:30 do 17:00 a směny plánujeme společně i s ohledem na vyváženost práce a soukromého času. Pracujeme v rámci integrovaných bloků a přecházíme z činnosti do činnosti. 

Klademe důraz na rozvoj samostatnosti dětí a postupný nárůst jejich kompetencí, provázíme je procesem učení krok za krokem a vždy před ně klademe takové překážky, které jsou pro ně výzvou i radostí a které po jejich překonání posouvají jejich vlastní limity možností dále. V TETTY máš čas a kapacity na to důležité. Ať už je to dokončení myšlenek a projektů, nebo dopracování logických celků. Plánujeme čas výuky a čas přípravy. Třídní učitel vždy tvoří mini tým s učitelem tandemovým, zároveň spolupracuje a úzce komunikuje s dalšími členy týmu vč. rodilých mluvčí angličtiny. Proto je otevřená spolupráce, vyladěná souhra, mentální flexibilita a také dobrá znalost angličtiny zásadní. 

·       Aplikujeme sebehodnocení a slovní hodnocení dětí, podporující a partnerskou komunikaci, vycházíme z potřeb dětí. Veškerou organizaci nech na nás. Nemusíš vysvětlovat, odůvodňovat, nebo přesvědčovat někoho o tvé práci. Máš naši neutuchající a konstantní podporu při komunikaci s rodiči. 

… a našim nástrojům

·       V online časech jsme učení zvládli hravě v MS Teams a v práci s nimi pokračujeme i dnes v případě dlouhodobých absencí dětí. Jako školní systém komunikace s rodinami a reportingu používáme systém Twigsee, kam denně nahráváme fotky z výuky a report o denním programu jednotlivých tříd a skupin. 

·       Různé vzdělávací programy pro děti rozbíháme i na školních iPadech, rádi používáme Beebots i Ozoboty. Ovšem, s mírou. Přece jenom, preferujeme být teď a tady. 

Možná hledáme právě tebe, pokud:

Máš vášeň a přesvědčení. 

·       Máš skutečně pozitivní vztah k dětem a chceš jim dát to nejlepší. 

·       Máš energii, jsi sportovec a nezastavíš se před první překážkou. 

·       Jsi schopný, talentovaný, odolný. Nebo schopná, talentovaná a odolná, samozřejmě. 😊

·       Jsi renesanční osobnost a učení je smyslem tvého života. 

·       Jsi pro ostatní inspirací a motivací být lepší. Jen o učení to totiž není. Hledáme diamanty. I ty neopracované. 

·       Máš přesah a přinášíš nadšení pro věc. 

·       Jsi vytrvalý/á a budeš s námi chtít zůstat delší dobu. Preferujeme maratonce před sprintery. 

·       Jsi otevřený/á a přímá komunikace je pro tebe ta správná cesta.

A co dál?

Ozvi se nám. Kdykoliv, i během školního roku. Pošli životopis na bestteachers@global-minded.cz a když se nám bude líbit, s potěšením se ozveme. 

Budou tě čekat jeden až dva zkušební dny, po kterých si společně řekneme, jestli by ti ve třídě a v našem uspořádání bylo dobře. Popovídáme si o tom, jaké to bylo a dáme ti feedback od kolegů i dětí. 

Součástí je i psychologický test. Na jeho základě opět dostaneš osobní zpětnou vazbu, a to bez ohledu na to, jestli spolu budeme pokračovat, nebo nikoliv. Pro nás je důležité vědět, proč a jak se rozhoduješ. Interakce je transparentní a my jsme vždy velice otevření. Na tom si zakládáme.

Vytváříme nadstandardní a férové podmínky, které nejsou k dostání na trhu kdekoliv jinde. Chceme ale také věci, které nikdo jiný na trhu nechce. 

Každý učitel je skutečně ohodnocen, a to na více úrovních. Chceme, aby vzdělávání vypadalo jinak. Určujeme trendy, můžeš taky. 

Buď součástí naší školky. 

Buď součástí našeho úspěchu. 

Buď součástí úžasné TETTY – a school with a difference.