Seminars for parents

Respektovat a být respektován doma i v práci

Naučit se správně komunikovat se svým dítětem zároveň znamená zvyšovat i svou profesní kvalifikaci v oblasti vedení lidí, týmové kooperace, emocionální vyrovnanosti a odolnosti.

Vzájemný respekt umožňuje vytvářet s dětmi hodnotný vztah, vychovávat je a být spokojení. Stejný přístup je možné uplatňovat ve vztahu k našim obchodním partnerům, kolegům a nadřízeným.

Díky partnerským vztahům a přirozenému oboustrannému respektu si udržujeme zdravé sebevědomí, efektivně komunikujeme, prosazujeme se a navazujeme obohacující vztahy.

Tento inspirující přístup ocení zvláště ženy na mateřské dovolené.

Komunikace mezi rodičemi a dětmi metodikou horsemanship

Chcete strávit příjemný a užitečný čas se svými dětmi? Zlepšit vzájemnou komunikaci? Naučit se něco nového? Nebo jen udělat dětem radost?

Nabízíme unikání kurz Komunikace mezi rodiči a dětmi metodikou horsemanship.

Koně jsou velmi citliví na projevy respektu a důvěry a dávají nám velmi upřímnou zpětnou vazbu. Právě tyto bezprostřední reakce koně na naše chování mohou představovat motivaci k posílení toho, co ve vzájemné komunikaci funguje a ke změně toho, co nefunguje.

Účastníci kurzu získávají individuální zpětnou vazbu od lektorů s příslušným doporučením, jak komunikaci s dětmi dále rozvíjet, a kam ji směřovat.

Během kurzu komunikujeme s koněm ze země, nikoliv ze sedla. Po skončení programu se děti mohou na ponících projet.

Podrobnosti na http://www.horseman-leadership.cz/