Jesličky

Jesle pro děti od šesti měsíců do tří let. Na dopoledne, odpoledne, nebo celý den.
Máme otevře po celý rok, i o prázdninách.

Pro rodiče, kteří chtějí pro své děti to nejlepší

Vaše děti u nás najdou bohatý program aktivit, které je budou nejen bavit, ale i rozvíjet. O vše se postarají naše laskavé tetty s bohatou praxí. Zaručujeme vám, že se děti budou do jesliček těšit a mít úsměv na tváři. 

více informací

Zuzka

Více informací ...

Zuzka

Zuzka v TETTY vede český program. Je to vystudovaná pedagožka, která se po zkušenosti ve státní školce, vydala cestou učení dětí v malých skupinách v naší školce.

Zuzku mají všechny děti rády. Pomáhá českým dětem, když se ze začátku obávají angličtiny. S dětmi pracuje již od mládí – vedla florbalový kroužek, učila děti lyžovat, hlídala děti, cvičila v Sokole…Je vždy dobře naladěná a připravená pomoci. Je mou pravou rukou a je na ní vždy spoleh. Je to ranní ptáče, co dál doskáče, proto bývá často první ve školce :o) Miluje psy, svou želvu a svého muže, dobré jídlo a společnost.

Proč tuto práci dělám? Baví mě děti a jejich upřímnost a být učitelkou v mateřské školce jsem chtěla být od dětství.

Kristýna

Více informací ...

Kristýna

V TETTY pracovala v době svých studií učitelství a vrátila se k nám i po nich, byť ve studiu pokračuje dále v dalším oboru :o) Stará se o děti v jesličkách. Má ráda kreslení, kickbox, zahradničení a cokoli akčního. Svou práci dělá s nadšením, děti má opravdu ráda a ony jí. Je velmi energická a vždy připravena pomoci všem okolo.

Proč tuto práci dělám? Mám ráda dětskou bezprostřednost a radost ze života. Děti mně každý jeden den dokáží něčím překvapit a obohatit. Svou energii s nimi můžu každý den využít a směřovat k jejich a tedy i mému obohacení.

Tereza

Více informací ...

Tereza

Je s TETTY již od samého počátku. Má přirozený talent k péči o malé děti a hodně dětiček jí osobně vyžaduje při ranním odloučení od rodičů a uspávání. Stará se o nejmladší jesličkové děti. Osobně si jí cením pro její pozitivní energii, vřelý vztah k dětem. Dětem nenásilně pomáhá s osamostatňováním, vždy je umí zabavit a uklidnit, když se jim něco děje nebo si stýskají. Má ráda pejsky /všechny ale nejvíce naháče/, procházky, přírodu v jakékoli podobě, umění, hudbu a divadlo a cestování a ještě hodně dalších věcí.

Proč tuto práci dělám? Mám opravdu ráda děti a chtěla jsem s nimi pracovat celý svůj život. Baví mě učit děti, protože ony mě také mnoho učí a baví mi být s dětmi, protože mi dovolují žít v přítomném okamžiku.

Katka

Více informací ...

Katka

TODO

Erin

Více informací ...

Erin

Je vystudovaná učitelka z Austrálie. V TETTY učí angličtinu v mladších třídách. Erin do Čech přijela objevit i své kořeny, část její rodiny pochází z Tábora. Osobně si na Erin vážím její trpělivosti, ochoty, proaktivity a přizpůsobivosti. Velmi ráda tvoří a stále vymýšlí, co nového s dětmi dělat a jak je co nejlépe naučit nové věci. Do své třídy vnáší nové nápady. Je velmi pečlivá a superorganizovaná. Ráda vaří zejména pak speciality z Asie, ráda surfuje a čte.